Rodzaje prowadzonych warsztatów w Warszawie

 

 

Warsztaty chustowe dla początkujących

Zapraszamy na Warsztaty chustowe do Akademii LennyLamb. Przygotowaliśmy dla Was i waszych dzieci bardzo wygodne i przytulne miejsce. Zapraszamy rodziców z dziećmi oraz kobiety w ciąży. Dla starszych dzieci kącik zabaw, dla maluchów miejsce do spokojnego karmienia i przewijania. Miejsce przyjazne dla dzieci i rodziców!

 
więcej

 

 

WARSZTAT „DROGA KU SOBIE W GĄSZCZU RÓL”

W dawnych czasach wieczorami przy ogniskach opowiadano baśnie. Zbiór opowieści braci Grimm nosi nawet tytuł „Baśnie dla dzieci i dla domu”. Istotnie – pierwotnie baśnie nie były skierowane wyłącznie do dzieci, ale do całej społeczności. Przekazywana w nich była z pokolenia na pokolenie pierwotna mądrość. W naszym warsztacie chcemy odnowić tą tradycję. Sięgać będziemy szczególnie do tych baśniowych opowieści, w których tematem jest poszukiwanie wewnętrznej siły kobiecej.

 
więcej

 

 

Warsztaty chustowe dla zaawansowanych (plecaczki, wiązanie na boku)

Warsztaty dla zaawansowanych to kolejny etap w chustowej przygodzie. Poznawać będziemy tajniki wiązania na plecach, zmierzymy się z wiązaniem na boku oraz porozmawiamy o tym jak rozwijają się nasze dzieci. W planach ćwiczenia wkładania na plecy oraz zabawa w budowanie zaufania pomiędzy dzieckiem a rodzicem.

 
więcej

 

 

Macierzynstwo dla początkujących

Pierwsze kroki nowej matki Sam początek zycia nowego człowieka to prawdziwa rewolucja. Wprawdzie 9 miesiecy ciązy wymuszało już pewne zmiany, ale dopiero pierwszy krzyk nowego dał wyraźny sygnał ze świat się zmienil już nieodwracalnie.

 
więcej

 

 

Jak przemienić złość w siłę - czyli złoto ze słomy

Warsztat jest wielowymiarowym spojrzenia na złość, ze szczególnym uwzględnieniem problemów, jakie wiążą się z jej przeżywaniem w macierzyństwie. Wspólnie z uczestniczkami zastanawiać się będziemy nad źródłami i przyczynami złości, oraz nad tym jak przemienić energię, którą pochłania złość w siłę.

 
więcej