« inne warsztaty

 

Macierzynstwo dla początkujących


Pierwsze kroki nowej matki

Sam początek zycia nowego człowieka to prawdziwa rewolucja. Wprawdzie 9 miesiecy ciązy wymuszało już pewne zmiany, ale dopiero pierwszy krzyk nowego dał wyraźny sygnał ze świat się zmienil już nieodwracalnie.

Po wyjsciu ze szpitala młoda mama zostaje sama. Tata dziecka wraca do pracy, rodzina już pozachwycała się nowym członkiem stadła, i wtedy przychodzi moment ze zamykają się drzwi i matka zostaje sam na sam z małym wciąż nieznanym człowiekiem, który nie umie powiedzieć o co mu chodzi.

W dawnych czasach było łatwiej. Wystarczylo wyjść przed chatę i zapukać do bardziej doświadczonej sąsiadki – matki gromadki dzieci, która chętnie doradziła jak przewijać i co zrobić z odparzoną pupą.

Kilka lat temu rodziły się nasze dzieci i tez czułam się jak Green Horn macierzyński. Teraz po kilku latach macierzyństwa mamy już doświadczenie jak owa sąsiadka z chatki i chetnie otworzymy swoje drzwi żeby Dzielic się doświadczeniem i wiedzą dotyczącą na temat opieki i wychowania dziecka.

Nasz warsztat obejmuje 5 spotkań na których rozmawiać będziemy o:

- chustach, noszeniu i bliskości
- pieluchach wielorazowych, ekologii i pielęgnacji
- usypianiu, emocjach, szczególnie o złości i bezradności które mogą się pojawić
- karmieniu i róznego rodzaju terrorach laktacyjno-butelkowych
- będzie tez okazja żeby porozmawiać o porodzie

Zajecia prowadzone będą metodą warsztatową. Naszym celem będzie wspólne odkrywanie narzuci które będą Wam pomocne w pierwszych miesiącach macierzyństwa.

Koszt warsztatów: 150 pln za 5 spotkań raz w tygodniu

 

 

 

Podaj swoje dane kontaktowe

 

Będziemy na bierząco informować Ciebie o kolejnych terminach warsztatów :
"Macierzynstwo dla początkujących"

 

imię :
nazwisko :
telefon :
email :
uwagi :podaj preferowany dzień tygodnia, ew. stopień zaawansowania i inne wskazówki, które pomogą nam w przygotowaniu zajęć