« inne warsztaty

 

WARSZTAT „DROGA KU SOBIE W GĄSZCZU RÓL”


W dawnych czasach wieczorami przy ogniskach opowiadano baśnie. Zbiór opowieści braci Grimm nosi nawet tytuł „Baśnie dla dzieci i dla domu”. Istotnie – pierwotnie baśnie nie były skierowane wyłącznie do dzieci, ale do całej społeczności. Przekazywana w nich była z pokolenia na pokolenie pierwotna mądrość. W naszym warsztacie chcemy odnowić tą tradycję. Sięgać będziemy szczególnie do tych baśniowych opowieści, w których tematem jest poszukiwanie wewnętrznej siły kobiecej.

Clarissa Estes, której książka „Biegnąca z wilkami” jest inspiracją tych warsztatów, pisze o tym, że losy baśniowych bohaterów to w istocie nasze przeżycia i nasze dorastanie wewnętrzne. Baśnie będą więc punktem wyjścia do poruszania trudnych tematów i inspiracją do poszukiwania rozwiązań.

Dla kogo?

Zapraszamy kobiety, szczególnie te które niedawno zostały matkami i czują, że wizja różowego i słodkiego macierzyństwa jest dla nich zbyt odległa. W warsztacie można uczestniczyć razem z dziećmi

Jak będziemy pracować?

Każde spotkanie warsztatowe inspirowane będzie inną baśnią. Na zajęciach będziemy rozmawiać o poruszanych w baśni tematach, a także robić ćwiczenia pozwalające popatrzeć na dany temat z innej niż zazwyczaj perspektywy. Warsztat obejmuje 10 spotkań po 2h.

O czym będzie?

Zajmiemy się takimi kwestiami jak:

- wyznaczanie celów, odnajdywanie wartości i ról jakie pełnimy
- zwiększanie pewności siebie, odnajdywanie mądrości w sobie samej
- poruszanie się w świecie trudnych emocji


Koszt warsztatów:

300 PLN za cały kurs - 10 spotkań po 2h raz w tygodniu

 

 

 

Podaj swoje dane kontaktowe

 

Będziemy na bierząco informować Ciebie o kolejnych terminach warsztatów :
"WARSZTAT „DROGA KU SOBIE W GĄSZCZU RÓL”"

 

imię :
nazwisko :
telefon :
email :
uwagi :podaj preferowany dzień tygodnia, ew. stopień zaawansowania i inne wskazówki, które pomogą nam w przygotowaniu zajęć