« inne warsztaty

 

Warsztaty chustowe dla początkujących


Warsztat chustowy obejmuje dogłębną analizę dostępnych na rynku Polskim chust i nosideł miękkich. Na warsztacie staramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania i wątpliwości rodziców, prezentujemy wiele nosideł jednak skupiamy się na nauce wiązania długiej chusty tkanej (dwa , trzy wiązania w zależności od możliwości i potrzeb grupy) Każdy z uczestników otrzymuje pakiet materiałów oraz bon rabatowy na zakup produktów LennyLamb (10 pln)

informacje dodatkowe:
- nie musisz mieć własnej chusty, posiadamy spory stosik warsztatowy do przetestowania
- podczas warsztatów możesz zapoznać się z pełną gamą chust i nosideł miękkich dostępnych na rynku polskim
- uczestnicy warstatów chustowych otrzymują bon rabatowy na zakup produktów LennyLamb - 10 pln
ponieważ w salce warsztatowej znajduje się wykładzina można pomysleć o wygodnych butach na zmianę na czas zajęć (120 min )
zapewniamy komfortowe warunki i miłą atmosferę :)

Koszt warsztatów chustowych (Warszawa):
60 zł/osoba
90 zł/para
Osoby prowadzące : Joanna Bogdan, Małgorzata Kulińska, Joanna Makowska– Akredytowane Doradczynie Akademii Noszenia Dzieci

Najbliższe terminy warsztatów chustowych w Warszawie:
Zadzwoń lub napisz:
Małgorzata Kulińska : +48 606 241 169
Joanna Makowska: +48 606 241 16

Dlaczego warto uczyć się u nas ?

Już od trzech lat uczymy rodziców wiązać chusty, mamy więc bardzo duże (jedno z większych w Polsce) doświadczenie w pracy z rodzicami, dziećmi i chustami. Nasze warsztaty cieszą się bardzo dużą popularnością dzięki temu na codzień nie tylko uczymy, ale również sami zdobywamy wiedzę, którą możemy dzielić się z Wami. Sami jesteśmy rodzicami, wychowaliśmy w chustach nie jedno dziecko, dzięki własnemu doświadczeniu wzbogaconemu o ciągłe zdobywanie wiedzy z fizjologii i prawidłowego rozwoju małego dziecka możemy stać się godnymi partnerami w stawianiu pierwszych kroków w świecie chust i nosideł.
Zapraszamy !

 

 

 

Podaj swoje dane kontaktowe

 

Będziemy na bierząco informować Ciebie o kolejnych terminach warsztatów :
"Warsztaty chustowe dla początkujących"

 

imię :
nazwisko :
telefon :
email :
uwagi :podaj preferowany dzień tygodnia, ew. stopień zaawansowania i inne wskazówki, które pomogą nam w przygotowaniu zajęć