Akademię LennyLamb stworzyliśmy z myślą o dzieciach i rodzicach zainteresowanych, podobnie jak my, chustowaniem i ekologicznymi metodami pieluszkowania. Sami jesteśmy rodzicami, dlatego doskonale rozumiemy, że teraz najważniejsze jest dla Ciebie zdrowie i dobro Twojego dziecka.

Chcemy dzielić się z Tobą wiedzą o wiązaniu i noszeniu chust. Pragniemy wspierać Cię w stawianiu pierwszych kroków w świecie chustowania. Specjalnie z myślą o tych, którzy poszukują więcej informacji o chustach, regularnie organizujemy warsztaty chustowe, prowadzone przez profesjonalnego Doradcę Chustowego. Ich głównym tematem jest wiązanie chust, jednak zajmujemy się na nich również informowaniem o używaniu pieluszek naturalnych, prawidłowym rozwoju niemowlaka, karmieniu piersią oraz o zdrowym odżywianiu niemowląt i małych dzieci.

Akademia LennyLamb stworzona została specjalnie dla rodziców i ich dzieci. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzyć miejsce, w którym Ty poczujesz się swobodnie i bezpiecznie, a Twoje starsze dzieci ciekawie i radośnie spędzą czas na zabawie.

Nasz zespół:

Joanna Bogdan
Mama trójki wychowywanych w chustach dzieci (Franek 2007, Ewa i Hania 2009). Z wykształcenia farmaceutka, z zamiłowania Doradca Chustowy z akredytacją AND, współtwórca marki LennyLamb. Od trzech lat uczy i wspiera rodziców w trudnych początkach prowadząc konsultacje indywidualne i warsztaty chustowe. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w kolejnych szkoleniach i kursach. Uważa jednak, że niezastąpionym źródłem wiedzy są jej własne dzieci, oraz rodzice z którymi spotyka się na codzień w pracy.

Małgorzata Kulińska

mama dwójki dzieci (Kacper 2005, Lidka 2008), Doradca chustowy AND od początku mocno związana z Akademią LennyLamb, od 2008 r. udziela porad chustowych i konsultacji indywidualnych oraz prowadzi warsztaty chustowe.

Joanna Makowska
Z wykształecenia lekarz, mama czwórki dzieci (Ignacego 2000, Tosi 2003, Dominika 2007 i Weroniki 2010). Pracowała na Oddziale Noworodkowym i Pediatrycznym. Skończyła kurs Problemy w Laktacji. Od kilku lat zafascynowana noszeniem w chuściem, nosiła i nadal nosi młodsze dzieci. Doradca Chustowy z akredytacją AND. Prowadzi warsztaty i indywidualne konsultacje.