Czym się zajmujemy?

Przede wszystkim uczymy rodziców wiązania i noszenia chust. Aby wspomóc ich w pierwszych próbach, przy zakupie produktów marki LennyLamb prezentujemy je i pokazujemy, jak z nich korzystać. Do każdej chusty i nosidełka dołączamy instrukcje obsługi, a na naszej stronie zamieszczamy filmy instruktażowe i porady. Ponadto, regularnie organizujemy warsztaty chustowe, prowadzone przez Doradcę Chustowego, jak również zapraszamy rodziców na indywidualne konsultacje.

Ze względów bezpieczeństwa, prezentacji wiązania chust nie przeprowadzamy na dzieciach. Jeżeli zależy Ci na wypróbowaniu chusty lub nosidła bezpośrednio na dziecku, odwiedź sklep LennyLamb w trakcie dyżuru Doradcy Chustowego (sprawdź terminy dyżurów) lub zapisz się na dodatkowe warsztaty chustowe.

Doradca Chustowy to osoba ze sporym doświadczeniem, zdobytym dzięki opiece nad własnymi dziećmi. Z wprawą i bezpiecznie zaprezentuje Ci, jak zawiązać chustę i jak ją nosić, a także pomoże Ci w bezpiecznym testowaniu naszych produktów.


Dlaczego warto uczyć się u nas ?

Już od 2008 r uczymy rodziców wiązać chusty, mamy więc bardzo duże (jedno z większych w Polsce) doświadczenie w pracy z rodzicami, dziećmi i chustami. Nasze warsztaty cieszą się bardzo dużą popularnością dzięki temu na codzień nie tylko uczymy, ale również sami zdobywamy wiedzę, którą możemy dzielić się z Wami. Sami jesteśmy rodzicami, wychowaliśmy w chustach nie jedno dziecko, dzięki własnemu doświadczeniu wzbogaconemu o ciągłe zdobywanie wiedzy z fizjologii i prawidłowego rozwoju małego dziecka możemy stać się godnymi partnerami w stawianiu pierwszych kroków w świecie chust i nosideł.
Zapraszamy !