Czym jest Akademia LennyLambAkademia LennyLamb to wyjątkowe miejsce, stworzone z myślą o rodzicach i ich dzieciach, gdzie dowiesz się wszystkiego, co niezbędne o wiązaniu chust. Wybierzesz tu chustę odpowiednią dla Ciebie. Nauczysz się, jak ją wiązać w bezpieczny sposób i jak wygodnie nosić w niej dziecko. Nasi doradcy chustowi z przyjemnością udzielą Ci wszelkich informacji, gdyż warsztaty chustowe prowadzimy właśnie po to, by wprowadzić Cię w świat chustowania bez lęku. Sami jesteśmy rodzicami, dlatego doskonale rozumiemy, że najważniejsze jest dla Ciebie jedno: zdrowie Twojego dziecka.

Koncentrując się na dobrym samopoczuciu rodziców i ich dzieci, zaprojektowaliśmy miejsce, w którym poczujesz się swobodnie i bezpiecznie. Przygotowaliśmy specjalny, zaciszny kącik do przewijania i karmienia niemowląt, a także strefę zabaw dla starszych dzieci. W Akademii LennyLamb dbamy o przyjazną atmosferę, sprzyjającą poczuciu bliskości i zdobywaniu wiedzy o chustowaniu.

Nasze warsztaty chustowe organizujemy cyklicznie. Choć ich głównym tematem jest wiązanie chust, zajmujemy się na nich również informowaniem o używaniu pieluszek naturalnych, prawidłowym rozwoju niemowlaka, karmieniu piersią oraz o zdrowym odżywianiu niemowląt i małych dzieci.

Z chęcią udzielimy szczegółowych informacji – zapraszamy do kontaktu i do odwiedzenia Akademii LennyLamb.